|
Resultat |
F10-1 (4) |
1. | Alice ROSENSVÄRD | Staffanstorps JK |
2. | Bella SCHOUG | Lugi JK |
3. | Vilma LÖÖW | Höganäs Budo |
4. | Nemi METCALF | Staffanstorps JK |
F10-2 (4) |
1. | Junie MATTSSON | Trollhättans JK |
2. | Magda PAULSSON | Staffanstorps JK |
3. | Darija VETRENKAITE | Trelleborg Judo |
4. | Leija LUNDQUIST | Staffanstorps JK |
F10-3 (4) |
1. | Nikki HILTONSSON | Staffanstorps JK |
2. | Pippi TERMATEN | Helsingborgs JK |
3. | Juni BAGGE | Staffanstorps JK |
4. | Sally QAZAZ | GAK Enighet |
F10-4 (4) |
1. | Isabella AHLQUIST | Staffanstorps JK |
2. | Ellin ABDALLA | GAK Enighet |
3. | Kelly DAHLVID | Höganäs Budo |
4. | Amelia TORSSON ABDULLAHI HASSAN | Södra Sandby JK |
F10-5 (3) |
1. | Ema VRKLJAN | Staffanstorps JK |
2. | Matilda GLANS | Staffanstorps JK |
3. | Hanna BAHTANOVIC | GAK Enighet |
P10-1 (4) |
2. | Charlie BERGGREN | Höganäs Budo |
3. | Hugo ANDERSSON | Staffanstorps JK |
4. | Vincent FINNMAN | Staffanstorps JK |
P10-10 (4) |
1. | Morris STARK | Lugi JK |
2. | Noel SPOGARDH | Carlshamn Judo |
3. | Love SVENSSON | Höganäs Budo |
4. | Alexander NORDSTRÖM | Helsingborgs JK |
P10-11 (4) |
1. | Harry SVENSSON | Södra Sandby JK |
2. | Ludvig JACOBSSON | Wemmenhögs Budoförening |
3. | Anton BJÖRNSON | Höganäs Budo |
4. | Wilson STENSTRÖM | Helsingborgs JK |
P10-12 (3) |
1. | Vidar STRÖMBERG | Staffanstorps JK |
2. | Ebbe LIBECK | Södra Sandby JK |
3. | Vincent REXLIND | Höganäs Budo |
P10-13 (3) |
1. | Benjamin GAJDA | Trelleborg Judo |
2. | Vincent HANSSON | Eslövs Budoklubb |
3. | Finn WIKDAHL | Höganäs Budo |
P10-14 (3) |
1. | Ayaz ABDALLA | GAK Enighet |
2. | Shawn MADSEN | Takedown JK Malmö |
3. | Edvin DIDIC | Höganäs Budo |
P10-2 (3) |
1. | Ervinas FEDOROVICIUS | Takedown JK Malmö |
2. | Emil THODENIUS | Staffanstorps JK |
3. | Gustav FRIDLUND | Staffanstorps JK |
P10-3 (4) |
1. | Nikola RADONJIC | Lugi judo |
2. | Charlie LUNDQVIST | Staffanstorps JK |
3. | Charlie TERRA FROBERG | Takedown JK Malmö |
4. | Mustafa ZAHER | Staffanstorps JK |
P10-4 (4) |
1. | Liam SVENSSON | Höganäs Budo |
2. | Axel NETTERSAND | Helsingborgs JK |
3. | Ville PALMQVIST | Trelleborg Judo |
4. | Strand ALBIN | GAK Enighet |
P10-5 (4) |
1. | Alexander UROSEVIC | Staffanstorps JK |
2. | Elias ALMERTZ | Höganäs Budo |
3. | John SIMONSSON | Trelleborg Judo |
4. | Edvin AJNESTÅL | Lugi JK |
P10-6 (4) |
1. | Neo DAHLVID | Höganäs Budo |
2. | Isak BONNEVIER | Staffanstorps JK |
3. | James ÅKERMAN | Lugi JK |
P10-7 (3) |
1. | Aivaras MIKONIS | Kallinge Judoclub |
2. | David UDOVCIC SILVERBOK | Staffanstorps JK |
3. | Roko KOS | Takedown JK Malmö |
P10-8 (4) |
1. | Vilgot LOSELL RUTBERG | Staffanstorps JK |
2. | Levi ANDERSSON | Staffanstorps JK |
3. | Adam EL MOKRI | GAK Enighet |
4. | Aron GRAJQEVCI | Staffanstorps JK |
P10-9 (4) |
1. | Erik MÅRTENSSON | Staffanstorps JK |
2. | Damian BOGDANOVIC | Trelleborg Judo |
3. | Wilmer SVALAMO | Staffanstorps JK |
4. | Elof SIMONSON HALS | GAK Enighet |
F13-1 (3) |
1. | Freja PERSSON | Kristianstad JK |
2. | Emelie KARLSDOTTER | Kristianstad JK |
3. | Ida KARLSSON | Kallinge Judoclub |
F13-2 (3) |
1. | Olivia PALMQVIST | Trelleborg Judo |
2. | Malou SJÖSTRAND | Staffanstorps JK |
3. | Leia RAUSEK NIELSEN | Staffanstorps JK |
F13-3 (3) |
1. | Hana KOS | Takedown JK Malmö |
2. | Beatrix NYMAN | Lugi JK |
3. | Molly FRIDLUND | Staffanstorps JK |
F13-4 (3) |
1. | Moa PRIM | GF Idrott JK |
2. | Tilde EDEFELL TENGGREN | Staffanstorps JK |
3. | Maia URBAN | Lugi JK |
F13-5 (3) |
1. | Agnes SÖFTING | Ljungbyheds JK |
2. | Selma BOOK | Lugi JK |
3. | Li AULIN | GAK Enighet |
F13-10 (4) |
1. | Agnes SÖFTING | Ljungbyheds JK |
2. | Chanaporn KONGKHAN | Ljungbyheds JK |
3. | Selma BOOK | Lugi JK |
4. | Li AULIN | GAK Enighet |
P13-1 (4) |
1. | Kai URBAN | Lugi JK |
2. | Rasmus SCHOUG | Lugi JK |
3. | Mati SEEDRE | Lugi JK |
4. | Mathias KNEZEVIC | Trelleborg Judo |
P13-2 (4) |
1. | Teodor ANDERSSON | Österlen Budoklubb |
2. | Linus KLINGBERG | Staffanstorps JK |
4. | William TILLY OLSSON | Wemmenhögs Budoförening |
P13-3 (3) |
1. | Ivan RADONJIC | Lugi judo |
2. | Simon GUSTAFSON | Lugi JK |
3. | Nestoras VETRENKA | Trelleborg Judo |
P13-4 (4) |
1. | Athour AZHDARIAN | Höganäs Budo |
2. | Oliver JAKOBSSON | Carlshamn Judo |
3. | Filip CARLSSON | Södra Sandby JK |
P13-5 (3) |
1. | Alfred LEJONQVIST | Kristianstad JK |
2. | Per alban SCHLANDT | Lugi JK |
3. | Liv BORANSKA JOMARON | Ljungbyheds jk |
P13-6 (3) |
1. | Obay ALBALOCH | Kallinge Judoclub |
2. | Mouaid ZANAB | Kallinge Judoclub |
3. | Edvin BOGDANOVIC | Trelleborg Judo |
P13-7 (2) |
1. | Wilson MILIANO AMADOR | Takedown JK Malmö |
2. | Theo HANSSON | Eslövs Budoklubb |
F17-1 (2) |
1. | Chanaporn KONGKHAN | Ljungbyheds JK |
2. | Hanna MULLIN OLESEN | Österlen Budoklubb |
P17-1 (3) |
1. | Elliot LEO | Olofströms JK |
2. | Teo NILSSON | GF Idrott JK |
3. | Oscar ROSENGREN | Vellinge budo |
D-1 (2) |
1. | Maja LIND-NILSSON | Helsingborgs JK |
2. | Jennifer NILSSON | Trelleborg Judo |
H-1 (4) |
1. | Peter ROSENSVÄRD | Staffanstorps JK |
2. | Luis QUINTINO | GAK Enighet |
3. | Anastasio AMZIC | Helsingborgs JK |
4. | Lukas WASSERMAN | Staffanstorps JK |
|