|
Results |
Strukna (0) |
F10-1 (4) |
1. | Sally QAZAZ | GAK Enighet |
2. | Matilda ADOLFSEN | Staffanstorps JK |
3. | Selma BARA | Staffanstorps JK |
F10-2 (5) |
1. | Sofia BERGQVIST | Trelleborg Judo |
2. | Agnes ALMERTZ | Höganäs Budo |
3. | Loka THORNBERG | JK National |
4. | Melina WIKTORSSON | JK National |
5. | Felicia BÖHM | Staffanstorps JK |
F10-3 (5) |
1. | Olivia PLAMQVIST | Trelleborg Judo |
2. | Louise BERGQVIST | Trelleborg Judo |
3. | Hanna OLANDER | Staffanstorps JK |
4. | Malou SJÖSTRAND | Staffanstorps JK |
5. | Bahar KAZEMI | Enighet Judo |
F10-4 (5) |
1. | Klara THIM | Wemmenhögs BF |
2. | Alma LUNDVALL | Södra Sandby JK |
3. | Matilda STEER | Staffanstorps JK |
4. | Björk SARVARY | GAK Enighet |
F10-5 (4) |
1. | Elin GÅRDLING | Staffanstorps JK |
2. | Melody ORFANIDOU | GAK Enighet |
3. | Isabella GHAYADA | GAK Enighet |
4. | Leia RAUSEK NIELSEN | Staffanstorps JK |
F10-6 (5) |
1. | Alva BERGKVIST | Wemmenhögs BF |
2. | Angelina MANSOURA | GAK Enighet |
3. | Jovana PERISIC | Staffanstorps JK |
4. | Hanna BAHTANOVIC | GAK Enighet |
5. | Ida KARLSSON | Österlen BK |
F10-7 (5) |
1. | Nellie KARLSSON | Staffanstorps JK |
2. | Selma BOOK | Lugi JK |
3. | Saga GEZELIUS | Österlen BK |
4. | Edith ADELL | Södra Sandby JK |
5. | Sandra GARBOD | Österlen BK |
P10-1 (5) |
1. | Kenan NASER | Carlshamn Judo |
2. | Elias ALMERTZ | Höganäs Budo |
3. | James TRAN | GAK Enighet |
4. | Jassin QAZAZ | GAK Enighet |
5. | John SIMONSSON | Trelleborg Judo |
P10-10 (5) |
1. | Loke JÖNSSON | GF Idrott JK |
2. | Ksawier MARKIEWICZ | Olofströms JK |
3. | Fabian TRÖNELL | Staffanstorps JK |
4. | Ivan RADONIC | Lugi JK |
5. | William OLSSON | Trelleborg Judo |
P10-11 (5) |
1. | Isaak AVGENAKIS | Lugi JK |
2. | Hjalmar ROOS | Trelleborg Judo |
3. | Arvid HÅKANSSON | JK National |
4. | Love ALMELIN | Staffanstorps JK |
5. | Theo WESTBERG | Staffanstorps JK |
P10-12 (5) |
1. | Leon EKELUND | Staffanstorps JK |
2. | Abdulhakim HARBA | Carlshamn Judo |
3. | Omar ALJAZAR | Carlshamn Judo |
4. | Gabriel FRIDLUND | Knisslinge BK |
5. | Hawre BARZANJI | Enighet Judo |
P10-13 (5) |
1. | Yamen ASSAF | Carlshamn Judo |
2. | Mohammed HLIBE | Helsingborgs JK |
3. | Felix EFVERMAN | Kristianstad JK |
4. | Anton WERNER | Wemmenhögs BF |
5. | Carl HENRIKSSON | Wemmenhögs BF |
P10-14 (5) |
1. | Alfred ILLERHAG | Österlen BK |
2. | Jacob VULOVIC | JK National |
3. | Liam LINDSTRII | Wemmenhögs BF |
4. | Elliott VERDOZZI | Lugi JK |
5. | Alfred GELLERHORN ANDERSSON | Staffanstorps JK |
P10-15 (5) |
1. | Max GLANS | Staffanstorps JK |
2. | Tore ADELL | Södra Sandby JK |
3. | Jakob B RYDNEMALM | Söderskogs IF/Judo |
4. | Kim BUI | GAK Enighet |
5. | Gustav BODÉN | JK National |
P10-16 (5) |
1. | Emil KLINTALM | Trelleborg Judo |
2. | Erik LETHIN | Staffanstorps JK |
3. | Emilio MARTINSSON | Wemmenhögs BF |
4. | Caspian SAXELL | Wemmenhögs BF |
5. | Oliver PERSSON | Kristianstad JK |
P10-2 (5) |
1. | Colin PERSSON | Kristianstad JK |
2. | Love ANDRÉN | GAK Enighet |
3. | Harry BULOW | Österlen BK |
4. | Neo DAHLVID | Höganäs Budo |
5. | Emil SARAJLIC | Höganäs Budo |
P10-3 (5) |
1. | Jacob ALM | Österlen BK |
2. | Alexander UROSEVIC | GAK Enighet |
3. | Gusten HYLL | JK National |
4. | Linus KLINGBERG | Staffanstorps JK |
5. | Alvin VILHELMSSON | Höganäs Budo |
P10-4 (5) |
1. | Erjon ABAZAJ | GAK Enighet |
2. | Melvin DOHLMANN | Staffanstorps JK |
3. | Georgije PERISIC | Staffanstorps JK |
4. | Alexander CRONHOLM | Österlen BK |
5. | Nikodemus ODE | GAK Enighet |
P10-5 (4) |
1. | Ali ALJAZAR | Carlshamn Judo |
2. | Noah ARNQVIST | Olofströms JK |
3. | Malcom DE LOISTED | Staffanstorps JK |
4. | Theo EDEFELL TENGGREN | Staffanstorps JK |
P10-6 (4) |
1. | Karl GRUBER | Staffanstorps JK |
2. | Malte KLINTALM | Trelleborg Judo |
3. | Jack LIND | Lugi JK |
4. | Taisei KITADA | Staffanstorps JK |
P10-7 (5) |
1. | Mustafa SHAHEEN | Carlshamn Judo |
2. | Max ÅKERSTEDT | Jönköpings JK |
3. | Erik MÅRTENSSON | Staffanstorps JK |
4. | Egil STEGERLING | GAK Enighet |
5. | Aaron JOHANNISSON | Staffanstorps JK |
P10-8 (4) |
1. | Rufus BAGGE | Staffanstorps JK |
2. | Loke BJERKEMO | Staffanstorps JK |
3. | Tim INGVALD | Staffanstorps JK |
4. | Finn WIKDAHL | Höganäs Budo |
P10-9 (5) |
1. | Wilson TERRA FROBERG | Staffanstorps JK |
2. | Christoffer BONNEVIER | Staffanstorps JK |
3. | Minh DIHN | Eslövs Budoklubb |
4. | Charlie SÖDERLUND | Höganäs Budo |
P10X-1 (4) |
1. | Gabriel LINDMARK | Wemmenhögs BF |
2. | Theo HANSSON LOSELL | Eslövs Budoklubb |
3. | Valentino HORVATH | Kristianstad JK |
4. | Lorik RRUDHANI | GAK Enighet |
P10X-2 (2) |
1. | Liam DAVIDSSON | Wemmenhögs BF |
2. | Jens DE HANN | Staffanstorps JK |
F13-1 (4) |
1. | Moa PRIM | GF Idrott JK |
2. | Magdalena BECKMAN | Lugi JK |
3. | Elin SANELL | JK National |
4. | Ella KLINTALM | Trelleborg Judo |
F13-2 (3) |
1. | Molly STEER | Staffanstorps JK |
2. | Tilde EDEFELL TENGGREN | Staffanstorps JK |
3. | Aan DIHN | Eslövs Budoklubb |
F13-3 (3) |
1. | Alice SVENSSON | Kristianstad JK |
2. | Ebba NILSSON DAHLEN | Trelleborg Judo |
3. | Maja LARSSON | Wemmenhögs BF |
P13-1 (4) |
1. | Adnan NASER | Carlshamn Judo |
2. | Amr DAHER | Carlshamn Judo |
3. | Fabian JÖNSSON | JK National |
4. | Alvar ANDRÉN | GAK Enighet |
P13-10 (3) |
1. | Zackarias WELINDER | Lugi JK |
2. | Maxime DICKO | Lugi JK |
3. | Oskar ÖHRSTRÖM | Lugi JK |
P13-2 (4) |
1. | Josef SHAHEEN | Carlshamn Judo |
2. | Mohamed ASSAF | Carlshamn Judo |
3. | Oscar MAGYAR | Lugi JK |
4. | Christian BERDIN | Österlen BK |
P13-3 (5) |
1. | Frej GAUDENS | JK National |
2. | Nasr HARBA | Carlshamn Judo |
3. | Dzambulat DUDUSHEV | Ängelholms JK |
4. | Axel JOHANSSON | Österlen BK |
5. | Yusef QURBANI | GAK Enighet |
P13-4 (6) |
1. | Ramzan KARIMOV | Olofströms JK |
2. | Majed SHAHEEN | Carlshamn Judo |
3. | Mattis ZANDER | Wemmenhögs BF |
4. | Kaiss ALJEZAR | Carlshamn Judo |
5. | Tim JIWAD | JK National |
6. | Albin SVENSSON | Staffanstorps JK |
P13-5 (6) |
1. | Sixten RUTBERG | Staffanstorps JK |
2. | Mohamed YEHIA ALJAZAR | Carlshamn Judo |
3. | Viktor FREDHOLM | GF Idrott JK |
4. | Elias AVGENAKIS | Lugi JK |
5. | Ilhan HODZIC | Bujin Judo, Malmö |
6. | Elias OGENBÄCK | Wemmenhögs BF |
P13-6 (5) |
1. | Said-magomed MUNAEV | Helsingborgs JK |
2. | Oltion ABAZAJ | GAK Enighet |
3. | Linus ARNMARK | Wemmenhögs BF |
4. | Emil GRATSKY | Söderskogs IF/Judo |
5. | Hannes ALM | Österlen BK |
P13-7 (4) |
1. | Aris HENRIKSSON | Lugi JK |
2. | Elton KRISTIANSSON | Söderskogs IF/Judo |
3. | Mohamed HARBA | Carlshamn Judo |
4. | Anton BALDER | Wemmenhögs BF |
P13-8 (5) |
1. | Majd ALRAJD | Trelleborg Judo |
2. | Casper HELGESSON | GF Idrott JK |
3. | Omar HUSSEIN | GAK Enighet |
4. | Rasmus STRÖMSTEDT | JK National |
5. | Andre CRONHOLM | Österlen BK |
P13-9 (4) |
1. | Teo NILSSON | GF Idrott JK |
2. | Erik JOHANSSON | Österlen BK |
3. | Albin THIM | Wemmenhögs BF |
4. | Daniel KNUTSSON | Trelleborg Judo |
F17-1 (2) |
1. | Gabriella ELMAN | Ängelholms JK |
2. | Tina JIWAD | JK National |
F17-2 (2) |
1. | Sara BERGQVIST | Trelleborg Judo |
2. | Hedvig JÄGERVALL | Lugi JK |
P17-1 (3) |
1. | Boris TERMATEN | Helsingborgs JK |
2. | Hussin ASSAF | Carlshamn Judo |
3. | Waldemar HOLMSTRÖM | Staffanstorps JK |
P17-2 (4) |
1. | Ansar KARIMOV | Olofströms JK |
2. | Max ANDREASSON | Helsingborgs JK |
3. | Noa MALMBORG | Staffanstorps JK |
4. | Gregor HELLENIUS | Bujin Judo, Malmö |
P17-3 (3) |
1. | Assaf ABDULKADER | Carlshamn Judo |
2. | Fares NASER | Carlshamn Judo |
3. | Kevin ÅKERBERG | Staffanstorps JK |
P17-4 (3) |
1. | Alireza HASSANI | Lugi JK |
2. | Felix FREIJ | Knisslinge BK |
3. | Mohamed NOR ALJAZAR | Carlshamn Judo |
H-1 (2) |
1. | Samuel MARKIEWICZ | Olofströms JK |
2. | Alex SALO | Staffanstorps JK |
H-2 (5) |
1. | Benjamin ROSKVIST NILSSON | Staffanstorps JK |
2. | Alireza HASSANI | Lugi JK |
3. | Michael DAHLSTEDT | Södra Sandby JK |
4. | Fredrik BORGQVIST | Helsingborgs JK |
5. | Marcus JOHANSSON | Staffanstorps JK |
|